Kasmetinis tradicinis kovo 11-osios koncertas Tėvynei '13!

Jau Trylika metų iš eilės kovo 11-ąją klubas VORAI MC organizuoja tradicija tapusį sunkiosios roko muzikos koncertą „Tėvynei“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Šiemet renginys „Tėvynei“ pažymėtas skaičiumi 13 ir primena XIII a. Lietuvos kovą prieš kryžiuočių invaziją ir prievarta bruktą jų kultūrą. Niekas nėra ir nebus užmiršta. Išlikimo kova tęsiasi. Kardo ir ugnies strategiją keičia iškreiptos demokratijos, politkorektiškumo, bei tolerancijos sąvokos, kurių pagalba Vakarų „kultūros“ puvenos uoliai bandomos skiepyti ir nūnai, siekiant išnaikinanti tikrąsias vertybes.

Ant Tauro kalno klube „Propaganda“ vyksiančiame renginyje koncertuos trys lietuviški kolektyvai: jauna Lietuvos patriotinio roko grupė „ŽIDINYS“ (RAC), juodojo metalo grupė „LUCTUS“ (black metal) ir patriotinės muzikos simbolis „DIKTATŪRA” (patriotic metal). Nepriklausomybės atkūrimo proga koncerte „Tėvynei '13“ Lietuvą pasveikins ir broliai latviai – garsiausia visų laikų Latvijos metalo grupė „SKYFORGER“ (pagan metal)!

Renginio pradžia 18 valandą, durys atidaromos 17 valandą. Bilieto kaina 40 Lt. Kaip jau įprasta, žiūrovams su tautine atributika taikoma nuolaida koncerto bilietui (35 Lt). Taip pat, tęsiant tradiciją, tris nepilnamečius vaikus auginantys tėvai, pateikę tai patvirtinančius dokumentus, į renginį įleidžiami nemokamai.

„TĖVYNEI '13“ koncertas šiemet yra pažymėtas „velnio skaičiumi“, kuris primena mūsų istorijos tarpsnį, kai kryžėti okupantai vadino lietuvius „pagonimis ir tamsuoliais velnio garbintojais“, taip siekdami pateisinti Lietuvos ir jos gyventojų naikinimą. Kaip ir mūsų išdidūs protėviai, šiandien galime pakartoti, kad jokia svetima ideologija ar religija mūsų kraštui negali būti primetama tokiu būdu.

Baltas ir Laisvas – toks turi būti lietuvio likimas mūsų Tėvynėje!

Sutikime šią 13 metų Kovo 11-ąją kartu, tokie pat tvirti kaip ir mūsų Protėviai, kurie buvo ištikimi Tėvynei ir nesiklaupė pagal svetimšalių šunų komandas!