LIETUVIAI – LIETUVAI!

“Lietuviai – Lietuvai!” – tokiu šūkiu šiemet, vienas seniausių Lietuvos baikerių klubų - Vorai MC - kviečia švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Anokia čia paslaptis, jog daugelis emigrantų, ieškančių gardesnio kąsnio Airijoje, Ispanijoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose, retoriškai klausia: “Kodėl aš turiu dirbti Lietuvai? Ką ji man davė?” . Mūsų atsakymas daugiau nei paprastas: “O ką tu davei Tėvynei?” . Tad tik tuomet, kai visi kartu dirbsime Lietuvos labui, Tėvynė augs ir klestės. Patriotiškumą reikia skiepyti nuo mažų dienų, tad motoklubas jau 14 -us metus iš eilės organizuoja įvairiausius tautinę savimonę ugdančius renginius.

Šių metų kovo mėn. 11 – ą dieną Vorai MC jau dvyliktąjį kartą iš eilės kviečia visus sąmoningus Lietuvos piliečius į tradicinį kasmetinį Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga organizuojamą koncertą “Tėvynei”. Renginys vyks klube “Propaganda” (buvęs “Mulen Ružas”), adresu V. Mykolaičio – Putino 5, Vilniuje. Koncerto pradžia 18 val., nors į salę žiūrovai galės rinktis jau nuo 17 val. Renginio metu triukšmaus Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį menanti legendinė medinio roko grupė „POLIARIZUOTI STIKLAI” bei jau Nepriklausomoje Lietuvoje susibūrę sunkiosios muzikos grandai „THUNDERTALE”. Be abejo, šventinę programą ruošia ir patriotinės muzikos simbolis - „DIKTATŪRA”! Kaip ir kiekvienais metais, motoklubas koncerto „Tėvynei“ metu, sudaro galimybę pasirodyti debiutantams, tad šiemet pasirodys net dvi jaunos grupės! Tradiciniame Lietuvos patriotams skirtame renginyje pirmą kartą pasirodys jaunas kolektyvas iš Dūkšto „MEMORIAL FACES” ir Lietuvos skinheadų muzikos grupė „TIESIAI ŠVIESIAI”.

Vorai MC Vilnius nuolat organizuoja įvairius sunkiosios muzikos koncertus, bei renginius motociklininkams. Vien praeitais metais klubas Vilniuje suorganizavo keturis įvairių stilių koncertus, ekstremalų žiemos motociklininkų suvažiavimą „Baikerių Viduržiemis“, IV Nacionalinės motociklų sporto federacijos Lietuvos retro kroso čempionato etapą, „Ralio aplink Lietuvą“ Vilniaus apskrities etapą ir nemažai kitų mažesnių renginukų. Kadangi esame lietuviai, visi klubo renginiai skirti įžymiausioms Lietuvos istorijos datoms paminėti: „Baikerių Viduržiemis“ – Klaipėdos krašto sukilimo, „Mototurnyras“ – Žalgirio mūšio, „Ralis aplink Lietuvą“ – Birželio 23-iosios sukilimo metinėms paminėti... Vistik didžiausią sunkiosios muzikos gerbėjų skaičių kiekvienais metais sutraukia koncertas – „Tėvynei“. Ankstesniais metais šiame koncerte yra pasirodę daugiau, kaip 35 kolektyvai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Švedijos, Flandrijos ir kt. Renginį aplanko nuo 500 iki 1000 žiūrovų kasmet, o kiekvienais metais taikomos įvairios nuolaidos Lietuvos piliečiams. Bilieto kaina – 30,- litų, tačiau šiemet į renginį nemokamai galės ateiti tris ir daugiau nepilnamečių vaikų auginantys tėvai (pateikę tai patvirtinančius dokumentus). Per daugelį metų tapusi gražia tradicija - patriotų eisena Gedimino prospektu - taip pat neliks pamiršta. Eisenos dalyviai su tautine atributika - bylojančia apie dalyvavimą eisenoje - merginos su tautiniais kaspinėliais, jaunuoliai – su tautiniais raiščiais, renginyje galės dalyvauti už 21,- litą (vistik jau XXI Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinės). Už analogišką simbolinę kainą renginį galės stebėti ir mūsų dienraščio „Respublika“ skaitytojai su „Laisvalaikio“ kortele. Ir nors šiais laikais veltui „... tik sūris pelėkautuose...“, klubas Vorai MC nesiekia komercinės naudos organizuodamas renginius. Šiemet visos renginio metu surinktos lėšos bus skirtos motociklo avarijoje nukentėjusiam broliui Mažyliui paremti.

Sutikime šią Kovo 11-ąją kartu!