Nauji specialūs marškinėliai, skirti Lietuvos vardo paminėjimo Tūkstantmečiui (ATNAUJINTA)

2009-12-01

Pranešame, kad paskutinės laidos žemiau pavaizduotų marškinėlių atsargos senka, liko tik kelios dešimtys paskutinių vienetų, todėl baigta prekyba marškinėliais KAUNE, KLAIPĖDOJE, DRUSKININKUOSE ir KAIŠIADORYSE, jų dabar galima įsigyti tik žemiau nurodytose vietose VILNIUJE ir GARGŽDUOSE! Daugiau šių marškinėlių daroma NEBUS, nes baigiasi Lietuvos vardo paminėjimo Tūkstantmetis. S, M ir L dydžių marškinėlių galite rasti visose nuordytose vietose, tuo tarpu XL ir XXL dydžių liko tik keletas vienetų, paskutinius dar galite įsigyti tik Vilniuje Alaus Namuose ir Dangaus krautuvėlėje „Ragainė“ arba Gargžduose (atsiprašome jei jie jau bus pasibaigę).

Per jubiliejinį kovo 11 dienos koncertą „Tėvynei – Tūkstantmetis“ renginiui skirti marškinėliai, vaizduojantys 1009 metų istorinį įvykį buvo ypatingai nusisekę, išplatintas rekordinis jų skaičius. Galiausiai jų pritrūko. Pačiam koncertui skirtų marškinėlių su grojusių grupių logotipais daugiau nebus daroma, nes koncertas baigėsi. Tačiau, pagerbiant Lietuvos vardo paminėjimo 1000 metų sukaktį, padaryta naujų specialių marškinėlių laida. Priekis toks pat kaip ir koncertinio varianto – skirtas Tūkstantmečiui, tuo tarpu nugara simbolizuoja kovo 11-os dienos įvykius – ten tik du žodžiai „MES NESIKLAUPSIM!!!“. Marškinėliai platinami keliose parduotuvėse VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE, DRUSKININKUOSE ir KAIŠIADORYSE, jų maketą galite pažiūrėti čia.

Image

Likusius marškinėlius dar galite įsigyti:

VILNIUS
Dangaus krautuvėlė „Ragainė“, Užupio g. 2/19 (Užupio kavinės kiemas)
bare „Alaus namai“, A. Goštauto g. 8
parduotuvė „FantasmAgoria“, Pilies g. 6-3

GARGŽDAI
VORAI MC Klubhauzas, kontaktai:
El.paštas: gargzdai@voraimc.lt
tel. +37065764043 arba +37065771163

REZERVACIJA

Neturėdami galimybių greitai įsigyti marškinėlių kol jie nesibaigė, dar galite juos rezervuoti paskambinę tel. +37067777655 (Žilva) ir palikę savo kontaktus, perdavimą suderinsime.

Marškinėlių kaina – 50 Lt. Perkant juos kartu su ką tik išleistu koncerto „Tėvynei – Tūkstantmetis“ DVD bendra kaina kaip koncerto bilieto – 66,6 Lt! Ačiū visiems, palaikantiems teisingą požiūrį į Lietuvos istoriją ir parėmusiems būsimus patriotinius renginius, susitiksime kovo 11-ą! ;)