PATRIOTAI SUDREBINS SOSTINĘ

Kovo 11-ąją Lietuva švęs savo atkūrimo 20-metį. Politikai vėl sakys iškilmingas kalbas, valdiškos institucijos organizuos nuobodžius renginius su tradiciniais pagraudenančiais mitingais, o politologai aiškins, kad ir vėl ši iškili diena paminėta valdiškai, nykiai, taupiai ir verksmingai. Žurnalistai, matyt, pasiges svaresnio visuomeninių organizacijų indėlio ir eilinį kartą pabrėš, jog nėra Lietuvoje pilietinės visuomenės.

Tačiau dar yra organizacijų bei atskirų žmonių, kuriems neįmanoma pritaikyti aukščiau minėtų klišių, nors oficialioji žiniasklaida ir stengiasi jų nepastebėti, įkyriai piršdama mintį apie visuotinį nusivylimą.

Pirmiausia šiame kontekste būtina paminėti dažnai demonstratyviai nutylimą renginį „Tėvynei“, nepaisant to, kad jis organizuojamas jau vienuoliktą kartą. Motociklininkų klubas „VORAI MC“, Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga, internetinio portalo Patriotai.lt redakcija, įvairių stilių patriotinės jaunimo muzikos grupės bei kiti tautiškai nusiteikę piliečiai – tai žmonės, kurie pasisako už švarią Lietuvą ir džiugiausią mūsų tautos šventę kviečia švęsti linksmai.

Per 10 metų renginys „TĖVYNEI“ vyko penkiose skirtingose Vilniaus scenose, jame koncertavo 28 grupės iš penkių šalių - Lietuvos, Latvijos, Estijos, Norvegijos ir Švedijos. Oficialiame renginio tinklalapyje Tėvynei.lt patalpinta koncertų istorija ir naujienos. 2009 metais jubiliejinis dešimtasis koncertas „TĖVYNEI – TŪKSTANTMETIS“ buvo skirtas pirmajam Lietuvos vardo paminėjimui 1009 metais ir vyko „Forum Palace“, jame apsilankė rekordinis žiūrovų skaičius – apie 900.

Įvairūs kosmopolitai bei gausūs taip vadinami „tolerancijos centrai“, prisidengdami neva žmogaus teisių gynėjų kaukėmis, kasmet pasistengia viešai pasidrabstyti purvais, ypač patriotinės Kovo 11-osios eisenos nuo Sereikiškių parko link miesto centro dalyvių atžvilgiu. Tačiau jų drabstomus purvus palikime jiems patiems išsikuopti savo itin spalvingomis vėliavomis ir išdidžiai dalyvaukime eisenoje po oriai plazdančia trispalve.

Šių metų renginio, pavadinto „Tėvynei – dvidešimtmetis“, organizatoriai „VORAI MC 1% LIETUVA“ pristatys išskirtinę programą. Dalyvaus stipriausios patriotinės įvairių roko muzikos krypčių grupės.

Rokas Radzevičius, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „SKYLĖ“ atliks hitais tapusius kūrinius ir pristatys šiemet pasirodysiančio albumo „Broliai“, skirto Lietuvos partizanams atminti, dainas. Jiems takins vokalinė vyrų grupė. Kultinė daugiau nei 20 metų gyvuojanti heavy metal stiliaus grupė „KATEDRA“ gros Atgimimo laikų kūrinius, papildydami juos naujomis patriotinėmis dainomis. Po metų pertraukos kaip kūju tvos tvirti Lietuvos patriotinio metalo lyderiai, grupė „DIKTATŪRA“, kuri taip pat ruošiasi sugroti populiariausius savo akustinius kūrinius. Senovės dvasia iš peties kirs pagoniško metalo dievai „OBTEST“, nes ateina metas Perkūno trenksmui! Senosios lietuvių liaudies dainos nauju skambesiu atgims folkroko aštuoneto „ŽALVARINIS“ pasirodyme. Lietuvą Nepriklausomybės atkūrimo dienos jubiliejaus proga taip pat pagerbs ir pasveikins flamandų grupė LION'S PRIDE, kurių Tėvynė Flandrija vis dar siekia laisvės.

Renginio pradžia kovo 11 dieną 18 val. Ūkio banko Teatro Arenoje (Olimpiečių  g. 3, Vilnius), durys atidaromos 17 val. Bilietus platina „BILIETAI LT“. Bilieto kaina 50 Lt, sėdimos vietos amfiteatre – 67 Lt. Tris nepilnamečius vaikus auginantys tėvai bus įleidžiami nemokamai. Pagrindinis renginio informacinis rėmėjas – dienraštis „RESPUBLIKA“, skleisti žinią apie jubiliejinį koncertą taip pat padeda automobilininko gidas autoreviu.lt ir portalas Patriotai.lt. Renginio metu vyks savotiška lietuviško alaus šventė. Bus galima paragauti įvairių Lietuvos aludarių pagaminto kelių rūšių lietuviško alaus, kurį pristatys renginio idėją palaikantis restoranų tinklas „Alaus namai“.

Kovo 11-ąją švęsk linksmai! Atsiminkime, kad Nepriklausoma Lietuvos valstybė  buvo ir bus! Kaip ir kiekvienas renginys „TĖVYNEI“, taip ir šis taria savitus žodžius: LIETUVI, UŽ LIETUVĄ!!!

Daugiau informacijos rasite renginio svetainėje www.tėvynei.lt ir www.voraimc.lt