Tūkstantmetį palydint

Lietuvos vardo paminėjimo Tūkstantmečio metai baigėsi. Jubiliejinis dešimtasis koncertas "Tėvynei - Tūkstantmetis" paliko gerus prisiminimus, džiugu, kad garbingai sutikome svarbią Lietuvos istorijos datą. Renginys perteikė patriotinį požiūrį į senovės įvykius, susilaukė daug atgarsių ir parodė, kad mums ne vis vien, kas vyko prieš 1000 metų... Paskutinį kartą begalvio Brunono šmėkla pasirodė gruodžio 12 dieną per koncerto "Tėvynei - Tūkstantmetis" DVD pristatymą ir grįžta ten, kur jai vieta - į užmarštį.

Jubiliejinis koncertas ir jo idėja liko įamžinti proginiuose marškinėliuose ir DVD diske, tai jau istorija. Dėkojame visiems dalyvavusiems renginyje, palaikiusiems ir prisidėjusiems. Dabar išdidžiai žengiame į kitą dešimtmetį.

Artėjantis koncertas Tėvynei bus taip pat neeilinis. Pirmasis kovo 11-osios koncertas įvyko 2000 metais ir vadinosi DEŠIMTMETIS. 10 metais sutinkame antrą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejų, todėl koncertas vadinsis TĖVYNEI - DVIDEŠIMTMETIS!

2010 metų kovo 11 dienos vakarui yra paruošta išskirtinė programa, kuri bus paskelbta netrukus. Lauksime jūsų renginyje.

LIETUVI... UŽ LIETUVĄ!